blank.gif

Seçim
DC sürücü Kitapçığı

 
Bölüm 1 Tanışma
Bölüm 2 Montaj
Bölüm 3 Kablaj
Bölüm 4 Harici Kumanda Fonksiyonları
Bölüm 5 Dijital Kontrol Paneli
Bölüm 6 Fonksiyon Ayarları
Bölüm 7 Mimik Diyagramlar
Bölüm 8 İlk Çalıştırma
Bölüm 9 Hata Mesajları

Satış destek

Bayiler
Satış Noktaları
Ürünler Sayfası

 

Teşekkürler !

 

EKS Elektronik olarak ürünümüz olan SMART DRIVE PRO DC motor kontrol cihazımızı seçtiğiniz için sizleri kutlarız. Doğru olarak montajı yapılıp çalıştırıldığında ve bakımı yapıldığında ürünümüz size uzun yıllar hizmet verecektir. Sürücümüzü kullanacak, montajını ve bakımını yapacak kişilerin bu kullanma kılavuzunu iyice okumaları ve anlamaları son derece faydalıdır.

 

 

Bu kılavuzda SMART DRIVE PRO DC motor kontrol cihazının montajı, çalıştırılması ve bakımı ile ilgili bilgilere geniş olarak yer verilmiştir. Eğer daha fazla teknik bilgiye ihtiyacınız var ise veya sürücüyü alışılmışın dışında şartlarda çalıştırmak istiyorsanız teknik servisimizi yada yerel irtibat ofisimizi aramakta gecikmeyin.

 

DİKKAT !

 

·       SAKIN şebekeye bağlıyken veya şebekeyi ayırdıktan hemen sonra devre elemanlarına veya kablolara çıplak elle dokunmayın. Öncelikle devre üzerindeki enerjiyi gösteren lambanın (PWR) sönmesini bekleyin.

 

·       SAKIN şebeke bağlıyken devre üzerinde veya çevresinde herhangi bir bağlantı yapmayın veya kabloları ayırmaya çalışmayın. Bu uyarıya uymamak devreye ve kullanıcıya zarar verebilir hatta yaralanmalara sebep olabilir.

 

 sayfa sonraki