blank.gif

Seçim
Ürün  Çeşitleri

 
AC Sürücü
DC Motor
DC Sürücü
Giriş Harmonik Filtre
Isı Kontrol
Sayıcılar
Dimmer
Bıçak Trafoları
Poşet  Kesme  Fotosel Cihazı
DC Votmetre
AC Voltmetre

Satış destek

Bayiler
Satış Noktaları
Ürünler Sayfası

 Teknik DökümanlarKullanım Kitapçığı

   AC Sürücü
Elektronik Kontrol Sistemleri asenkron motorlar için hız kontrol cihazları üretmektedir. Özellikle program ve donanıma eklenmiş olan programlanabilir sayıcı ve zaman gecikmeli programlanabilir röle ile sayma, boy kesme ve ambalaj-dolum uygulamalarında kolaylıklar sağlamaktadır.Kullanım kitapçığını inceleyerek özellikler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Kullanım Kitapçığı

   Smart Drive
Doğru Akım (DC) Motor ları için üretmekte olduğumuz DC Motor Hız kontrol sürücülerimiz 3 başlık altında toplanmıştır. 3Hp altındaki güçler için Smart Drive modelimiz Analog ve Dijital olarak iki ayrı modelden oluşur. Her iki modelde de harici potansiyometre ile uzaktan kumanda yapılabilir. Ayrıca Dijital model ile harici potansiyometre yi tork kontrol potu olarak ta kullanabilirsiniz.


Kullanım Kitapçığı

   Smart Drive Pro
Doğru Akım (DC) Motor ları için 7.5KW ile 75KW güç aralığında  seri üretmekte olduğumuz DC Motor Hız kontrol sürücülerimiz Smart Drive PRO olarak isimlendirilmiştir. 1 Bölge ve  Rejenaratif 4 Bölge olarak üretilmektedir. Mikroişlemci kontrollü olan sürücülerimiz PİD kontrollüdür. Daha ayrıntılı bilgiyi kullanım kitapçığını inceleyerek elde edebilirsiniz.   4 Bölge rejenaratif DC Motor Hız kontrol cihazlarımızı istendiğinde Endüksiyon ocaklarında DC voltajı ayarlamak için DC güç kaynağı olarak  kullanmanız mümkündür. Aynı şekilde kaplama tesisi için DC güç kaynağı olarak kullanılabilir.