blank.gif

Seçim
Ürün  Çeşitleri

 
24 Volt DC motor
Yuvarlak gövde
Kare Gövde
Özel motorlar.

Satış destek

0542 6062567
Satış Noktaları
Ürünler Sayfası

 DC Motor 

 

   24 volt DC  motor
Sabit mıknatıslı DC Servo motor olarak isimlendirilen motorlardır. Düşük voltaj ile çalışma özellikle taşıyıcı sistemler ve elektrikli araçlar için çok uygundur. Değişik güç ve mekanik özelliklerde motorlar mevcuttur. Müşteri isteklerine özel ürünlerde üretilebilmektedir. 12 Volt, 24 Volt ve 48 Volt değişik devirlerde motorlarımız vardır. Bu motorlar için PWM kıyıcı olarak aküden çalışan sürücülerimiz bulunmaktadır. 70 Volt, 110 Volt ve 200 Volt sabit mıknatıslı motor temin edilebilmektedir.Bu motorlar içinde 220 Volt şebeke voltajı ile çalışan DC sürücülerimiz (Smart Drive modeli) kullanılmaktadır.

Sökme motor olarak miktarlı olarak stok bulunan  12 volt - 24 Volt çalıştırabileceğiniz bir 250 W lık redüktörlü motorumuz mevcuttur. Redüktörlü olan bu motor 24 Volt voltajda 240 devir redüktör çıkışı hız üretir. Motor hız kontrol cihazlarımızla hızı istenildiği şekilde ayarlanabilir.

12 Volt dc motor lar için DC12-10 modeli Aküden veya güç kaynağından çalışabilen , 15 Amper  DC motor hız kontrol Cihazımız vardır.

24 Volt dc motor lar, 36 Volt DC motor lar, 48 volt dc motorlar için ise yine DC24-10 modeli ile birlikte DC24-40 modeli ve BSKLT24-40 modeli dc motor hız kontrol sürücülerimiz vardır.

 

   Özel Motorlar.
Lise ve üniversitelerde  elektrik ve elektronik bölümlerinde mesleki derslerde Eğitim setlerinde kullanılmakta olan DC şönt motor , DC Seri motor , DC kompund motor , DC kademeli kompund motor  ile AC senkron motor , Senkron genaratör , bunların yük testlerini gerçekleştirmek için kullanılan Fuko freni , tozlu fren imalatlarını da yapmaktayız.  

 

   Yuvarlak gövde  DC motor
Standart, çok uzun yıllardır Türkiye de üretilmekte olan  motorlardır.1 ila 5 Hp güç aralığında üretimi halen yapılmaktadır. Her tür endüstriyel uygulamada yer alan bu motorların yedek parça ve sürücüleri bizden temin edilebilir. Çözgü, tork kontrol uygulamaları ve her tür DC motorlu ihtiyaçlarınızda elektrik panosu , yerinde çalıştırma gibi uygulamaya yönelikte hizmet vermekteyiz..

 

   Kare Gövde DC Motor
4KW tan 145KW a kadar Doğru akım (DC) motor u imalatı yapılmaktadır.  Lütfen fiyatlar başlığı altında DC motor ve DC Motor Hız Kontrol cihazları 'mızın fiyatlarını inceleyiniz. Makine dönüşümleri nedeni ile açığa çıkan 2. el DC Motor larıda  fiyatlar başlığı altında izleyebilirsiniz.