blank.gif

Ürün  Çeşitleri


Dogru Akım Çalışma

DC Motorlar
24 Volt DC Motor
Özel DC Motorlar
DC Motor Sürücü
24 Volt Aküden DC motor sürücü
Akü Şarj Cihazları
Uygulamalar
 

Step Motor ve sürücü

Step motor
Step motor sürücü
3 eksen kontrol
CNC

AC Sürücü

AC Sürücü

Dier İşlerimiz

2. El DC Motorlar
Elektrikli Bisiklet
Akıllı led sistemleri
Dimmer
Bıçak Trafoları
Statik elektrik yoketme


Yeni Projelerimiz

RF Uzaktan kumandalı ve RS485 gerçek zamanlı kontrollü led sistemleri.
Her tür led sistemleri için elektronik kontrol cihazları üretimi.
Led sistemleri için aluminyum profiller.

Satış destek

0542 6062567
0216 6617050
Ürünler Sayfası

 24 Volt DC Motor

   Akülü araçlar için 24 Volt DC (mıknatıslı) Motor
 Fırçalı tip Sabit mıknatıslı (PM Permanent Magnet ) ( dc motor ) Doğru Akım Motor ları standart ürün olarak 12 Volt DC Motor, 24 Volt DC Motor,48 Volt DC Motor, 110 Volt DC Motor,200 Volt DC Motor, olarak imal edilmektedir. Miktarı yeterli olmak koşulu ile istenilen mil özelliklerinde üretim yapılabilir. Sanayi tipi ve elektrikli araçlar için olmak üzere üretilmektedir. 400 W ila 4 KW güç aralığında üretim yapılmaktadır.Fiyatlar başlığı altında ürün fiyatları ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

Sökme dc motor olarak 12-24 volt çalışabilen motorumuz bulunmaktadır. Bu güne kadar miktarlı olarak sattığımız bu dc motor redüktörlüdür. 24 voltta redüktör çıkışı 240 devirdir. 200 w güç üretebilen bu dc motor özellikle Hasat Arabası , elektrikli sera arabası ,  3 tekerlekli bisiklet uygulamalarında da kullanılmaktadır. 

 

UYGULAMA ALANLARI: Hasat Arabası elektrikli sera arabası , Balıkçı teknelerinde uzun olta takımları için balık dökmeden yumuşak sarım ,  Akülü arabalar , Elektrikli bisiklet 

 

 

Kitapçık

Kitapçık

Kitapçık

24Volt Aküden Motor Sürücü

   Akülü Araçlar İçin 24 Volt PWM  ( Kıyıcı ) DC Sürücü.

UYGULAMA ALANLARI: Hasat Arabası , yatlarda içeri - dışarı hava üfleme fanı için sessiz çalışma , Balıkçı teknelerinde uzun olta takımları için balık dökmeden yumuşak sarım ,  Akülü arabalar , Elektrikli bisiklet , 12 Volt Dc motor sürücü , 24 Volt Dc motor sürücü , Manyetik fren


Akülü araçlar için üretmekte olduğumuz PWM kıyıcı DC Motor hız kontrol  cihazımız 10 Amper ile 40 Amper ileri - geri çalışma olmak üzere  ve tek yön çalışma olarak 3 modeldir.  24 volt DC Motor sürücü 16Khz frekansta sessiz  çalışır. Hızlanma ve yavaşlama süreleri, max. ve min. voltaj değerleri ve yüklenme sınırı ayarı trimpotlar ile yapılır. 5V luk referans gerilimi veya 10K potansiyometre ile hız kontrolü yapar. STOP , RUN ve İleri-Geri kontrolü ile çalışmayı yönlendirir.

 

 

kitapçık

kitapçık

kitapçık

DC Motor sürücüler

   200 Volt 10 Amper DC motor Sürücü   
220 Volt şebeke voltajı ile çalışan, 200 Volt Alan ve Armatür voltajı verebilen 10 Amper akım kapasiteli cihazlarımızdır. Dijital ve Analog olmak üzere 2 model cihaz üretilmektedir. Doğru Akım (DC) Motor ları için üretmekte olduğumuz Smart Drive modeli DC Motor Hız kontrol sürücülerimiz 1996 yılından bugüne sanayi uygulamalarında kullanılmaktadır. Mikroişlemci kontrollü tam dijital olarak tasarımı yapılmış olan cihazlardır. DC motor hız kontrol cihazlarımız tamamen bizim tasarımımız ve üretimimizdir. Lütfen teknik servis başlığı altındaki DC motor  hız kontrol Cihazlarımızın kullanım kitapçıklarını ve fiyatlar başlığı altından da fiyatlarını inceleyiniz.

-3KW üzeri ürünlerin üretimi durdurulmuştur-

Smart Drive PRO 1Q-4Q Bu ürünlerde 5 yıl süre ile yedek parça ve Tamir hizmeti verilecektir.
DC motor lar için tamamen dijital olarak üretilmiş olan mikroişlemcili tam dijital cihazımızdır. PİD kontrol,otomatik frekans takibi ve 90 Volt ila 440 volt arası voltajda çalışabilme özellikleri vardır. Programlanabilen analog girişler (2 Adet) Programlanabilen analog çıkışlar (2 adet) programlanabilen 2 adet role ve programlanabilen 4 dijital giriş vardır. Kumanda paneli 4 metre mesafeye kadar taşınabilir.Her türlü takometre ile geri besleme çalışması yapılabilir. 10 Bit hassasiyette voltaj ve Tork çalışma yapılır. 7.5 KW ila 75KW güç aralığında seri üretimi yapılmaktadır.

 

DC Motor

   DC Motor
Doğru Akım (DC) Motor ları konusunda imalat tecrübesi ile tasarımlarınıza ve uygulamalarınıza destek vermekteyiz.1KW tan 145KW a kadar Doğru akım (DC) motor u imalatı yapılmaktadır.İsteklere uygun şekilde Doğru Akım (DC) Motor ları 110 Volt Doğru Akım (DC) Motor , 70 Volt Doğru Akım (DC) Motor ve 24 Volt Doğru Akım (DC) Motor- 48 Volt Doğru Akım (DC) Motor gibi özel üretimlerde yapılabilmektedir. Ayrıca Doğru Akım (DC) Motor u tamir ve sarımı konusunda da Yirmi yılı aşan tecrübe ile Doğru Akım (DC) Motor larınızı tamir ve bakım  işlemlerinde yanınızdayız. Doğru akım (DC) motor u ve DC Motor Hız kontrol Sürücüsü birlikte takım olarak istendiğinde özel iskonto lu kampanyamız devam etmektedir. Lütfen fiyatlar başlığı altında DC motor ve DC Motor Hız Kontrol cihazları 'mızın fiyatlarını inceleyiniz. Makine dönüşümleri nedeni ile açığa çıkan 2. el DC Motor larıda  fiyatlar başlığı altında izleyebilirsiniz.

 

Eğitim setlerinde kullanılan ürünlerimiz

   Özel DC Motorlar
 Eğitim kurumlarında ders aracı olarak kullanılmakta olan eğitim setleri nde  Doğru Akım ( DC ) Motor , DC Şönt motor , DC seri motor , DC Kompund motor , Kademeli Kompund Motor ,  ile AC Senkron motor , AC Senkron Jenaratör , Fuko Freni , Tozlu Fren konusunda imalat yapmaktayız. Ayni sete dahil olarak kullanılmak üzere 110 Volt DC Motor sürücü , 200 Volt DC Motor sürücü ler analog ve dijital çalışmakta olan 2 model olarak imalatımızdır. Fuko freni ve tozlu fren için fren kuvveti ayarlayan PWM kıyıcı devremizde vardır. İstenir ise Load-Cell li , Enkoder hız göstergeli komple yük testi ünitesi de temin edilebilir.

Bu katagorideki ürünlerimiz 1HP 1500 Devir motor olarak standart boydadır.

 

Dimmer

   Dimmerler
Mikrokontrolör ile tasarlanmış akım kontrol cihazıdır. 9.9 Ampere kadar akım ayarlama imkanı vardır.Daha yüksek akım için istek üzerine imalat yapılabilir.Hafıza özelliği ile  çalışılan son bilgi sürekli hafızada tutulur.

 

Bıçak Trafosu

   Bıçak Trafosu
Poşet kesme makinelerinde kesme bıçağının ısıtılmasında kullanılan trafodur. Dijital veya analog dimmer ile çıkış akımı kontrol edilebilir.


 

AC sürücü

   AC Sürücü   -ÜRETİMİ YAPILMAMAKTADIR- (Kullanım kitapçığı )
Elektronik Kontrol Sistemleri asenkron motorlar için hız kontrol cihazları (inverter) üretmektedir. Özellikle program ve donanıma eklenmiş olan programlanabilir sayıcı ve zaman gecikmeli programlanabilir röle ile sayma, boy kesme ve ambalaj-dolum uygulamalarında AC Motor sürücü ile kolaylıklar sağlamaktadır. Programlanabilir röleler, programlanabilir dijital girişler ve istenildiğinde 5 metreye kadar uzatılabilir kontrol paneli özellikleri AC motor sürücümüzün özelliklerindendir.. RS-232 veya RS-485 haberleşme özelliği vardır. Kendi tasarımımız AC Motor sürücüler ile  AC Motor sürücü üretimi yapılmaktadır.

 

 

Statik Elektrik yoketme

 

  

Statik Elektrik Giderme  
Elektronik Kontrol Sistemleri