blank.gif

Seçim
DC MOTOR HIZ KONTROL

 
Smart Drive Analog
Smart Drive Dijital
Smart Drive PRO 1 Q
Smart Drive PRO 4 Q
24 volt DC
Seçim
Ürün  Çeşitleri
AC Sürücü
DC Motor
DC Sürücü

Satış destek

Bayiler
Satış Noktaları
Ürünler Sayfası

 DC Motor hız kontrol sürücülerikitapçık

   Smart Drive Analog
DC motorlar için on yılı aşkın süredir üretmekte olduğumuz cihazımızdır. Mikrokontroller ile tasarlanmıştır. 180Volt takomtre geri beslemesi ve voltaj geri beslemesi vardır.2Volt-200 Volt ayar aralığında ve 0-10 Amper akım aralığında çalışır.Harici kumanda için klamens terminali vardır. Hızlanma ,yavaşlama, max. hızlimiti, min hız limiti, akım sınırı ve IR kompanzasyonu cihazın üzerinde bulunan tirimpotlar ile ayarlanır.Power, çalışıyor, alarm ve akım limit led göstergeleri vardır. Alarm durumunda alarm ledi kesikli yanarak kullanım kitapçığında sebebi ve açıklaması verilen alarm durumunun kodunu belirtir. İstenmesi durumunda dijital modelde kullanılmakta olan gösterge bu cihazımızada takılabilir.4 metreye kadar kablosu uzatılabilen bu kumanda panelimiz ile analog cihazımıza start stop verilebilir ve ekranından çalışılan voltaj ve motorun çektiği akım izlenebilir. Yine aynı şekilde DOS programı olarak yazılmış olan izleme programı ile bilgisayarınızdan çalıştırarak izlenmesi yapılabilir. Bu modelde ayarlar trimpot ile olduğundan bilgisayar üzerinden start stop haricinde kumanda yapılamaz yanlızca izleme yapılabilir.


kitapçık

   Smart Drive Dijital
Analog modelinden önce tasarlanmış olmakla birlikte 1996 yılında imalatı yapılmaya başlanmış olan tam dijital cihazımızdır. Mikrokontroller ile tasarlanmıştır. 180Volt takomtre geri beslemesi ve voltaj geri beslemesi vardır.2Volt-200 Volt ayar aralığında ve 0-10 Amper akım aralığında çalışır. Dijital kumanda paneli ile ayarlanan parametrelere sahiptir. Ayrıca üzerinde Power, çalışıyor, alarm ve akım limit led göstergeleri vardır. 4 metreye kadar kablosu uzatılabilen  kumanda panelimiz ile cihazımız kumanda edilir, ekranından çalışılan voltaj ve motorun çektiği akım izlenebilir.Harici kumanda için klamens terminali vardır. Harici kumanda potansiyometresi bağlanarak 8 bit hassasiyette Tork kontrolü yapılır.

 DOS programı olarak yazılmış olan izleme programı ile bilgisayarınızdan çalıştırarak izlenmesi yapılabilir. Tüm parametreler bilgisayardan değiştirilebilir. RS-232 standart bağlantı iki Opto izalatörlü devre ile güvenli olarak cihazla haberleşme yapmaya olanak verir. Halen Avusturya, Almanya, İsrail ülkelerine ihracat yapılmış olup bu ülkelerdede çalışmaktadır.


   24 Volt ( PWM Kıyıcı ) sürücü
Akülü araçlar için üretmekte olduğumuz PWM kıyıcı DC Motor hız kontrol  cihazımız 40 Amper ve 10 Amper olmak üzere 3 modeldir.Bu cihazlarımız 24 Volt, 36 Volt ve 48 Volt akü gerilimi ile çalışabilmektedir. 60 Volt ve daha yukarı voltaj seviyeleri için özel üretim yapılabilir. 24 volt DC Motor sürücü 16Khz frekansta akü gerilimini %0 ila %98 arasında ayarlamaktadır. Hızlanma ve yavaşlama süreleri, max. ve min. voltaj değerleri ve yüklenme sınırı ayarı trimpotlar ile yapılır. 5V luk referans gerilimi veya 10K potansiyometre ile hız kontrolü yapar. STOP , RUN ve İleri-Geri kontrolü ile çalışmayı yönlendirir.


kitapçık

   Smart Drive PRO 1Q
DC motor lar için tamamen dijital olarak üretilmiş olan mikroişlemcili tam dijital cihazımızdır. PİD kontrol,otomatik frekans takibi ve 90 Volt ila 440 volt arası voltajda çalışabilme özellikleri vardır. Programlanabilen analog girişler (2 Adet) Programlanabilen analog çıkışlar (2 adet) programlanabilen 2 adet role ve programlanabilen 4 dijital giriş vardır. Kumanda paneli 4 metre mesafeye kadar taşınabilir.Her türlü takometre ile geri besleme çalışması yapılabilir. 10 Bit hassasiyette voltaj ve Tork çalışma yapılır. 7.5 KW ila 75KW güç aralığında seri üretimi yapılmıştır.  teknik servis başlığı altında cihaz teknik özelliklerini kullanım kitapçığından inceleyebilirsiniz.

BU ÜRÜNÜMÜZÜN ÜRETİMİ BİTMİŞTİR. YANLIZCA 5 YIL SÜRESİNCE YEDEK PARÇA VE GARANTİ SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR.

kitapçık

   Smart Drive PRO  4Q
DC motor lar için tamamen dijital olarak üretilmiş olan mikroişlemcili tam dijital gerçek rejenaratif ileri geri çalışan cihazımızdır. PİD kontrol,otomatik frekans takibi ve 90 Volt ila 440 volt arası voltajda çalışabilme özellikleri vardır. Programlanabilen analog girişler (2 Adet) Programlanabilen analog çıkışlar (2 adet) programlanabilen 2 adet role ve programlanabilen 4 dijital giriş vardır. Kumanda paneli 4 metre mesafeye kadar taşınabilir. Her türlü takometre ile geri besleme çalışması yapılabilir. 10 Bit hassasiyette voltaj ve Tork çalışma yapılır. 7.5 KW ila 75KW güç aralığında seri üretimi yapılmiştir.  teknik servis başlığı altında cihaz teknik özelliklerini kullanım kitapçığından inceleyebilirsiniz.

BU ÜRÜNÜMÜZÜN ÜRETİMİ BİTMİŞTİR. YANLIZCA 5 YIL SÜRESİNCE YEDEK PARÇA VE GARANTİ SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR