blank.gif

Seçim
Ürün  Çeşitleri

 
DC Motor
Elektrikli Araçlar
Dimmer
DC voltmetre
AC voltmetre

Satış destek

Bayiler
Satış Noktaları
Ürünler Sayfası

 DC Motor Sürücüler ( 12 Volt - 24 Volt - 36 Volt - 48 Volt )

UYGULAMA ALANLARI: Hasat Arabası , yatlarda içeri - dışarı hava üfleme fanı için sessiz çalışma , Balıkçı teknelerinde uzun olta takımları için balık dökmeden yumuşak sarım ,  Akülü arabalar , Elektrikli bisiklet , 12 Volt Dc motor sürücü , 24 Volt Dc motor sürücü , Manyetik fren , 

   Elektrikli akülü araba yapımı için dizayn edilmiş olan çeşitli voltaj değerlerinde Aküden çalışabilen DC Motor sürücüleridir. 40 Amper  seri üretilen  sürücü müz vardır.  DC motor u ileri ve geri çalıştırır.  (24 Volt DC Akü motor sürücü ) ( 48 Volt DC Akü motor sürücü ) Mikroişlemci kontrollü olarak imal edilen cihazlarımızda , ayar trimpotları ile ayarlanabilen hızlanma ve yavaşlama süresi ayarı , minimum ve maksimum hız limiti ayarları vardır. Çalışma durum göstergesi olarak led li Çalışma voltajı ledi , Start ledi, alarm - arıza ledi, ileri geri çalışma ledi vardır, Altı adet kumanda klamensinden , start , stop , ileri - geri ve hız ayar potansiyometresi baglantısı yapılarak cihaz çalıştırılabilir. Ayrıca potansiyometre yerine 0-5 Volt harici voltaj yada 0- 20 mili amper akım bilgisi vererekte hız ayarı yapılabilir. 16 Khz çalışma frekansında lineer olarak hız ayarı yapar. Fiyat konusunda da avantajlı rakkamlarımız vardır. Ozellikle elektrikli sera arabası imalatında miktarlı alımlarda cazip fiyat teklifleri sunmaktayız. Miktarlı ihtiyaçlarda 24 volt 10 Amper DC sürücü modelimizde 45 YTL ye inen fiyatlar söz konusudur.


    10 amper olarak seri üretilen model sürücü müz vardır. Bunlar DC motor u ileri ve geri çalıştırır. ( 12 volt Akü DC motor sürücü ) (24 Volt DC Akü motor sürücü ) ( 48 Volt DC Akü motor sürücü ) Mikroişlemci kontrollü olarak imal edilen cihazlarımızda,ayar trimpotları ile ayarlanabilen hızlanma ve yavaşlama süresi ayarı , minimum ve maksimum hız limiti ayarları vardır. Çalışma durum göstergesi olarak led li Çalışma voltajı ledi , Start ledi, alarm - arıza ledi, ileri geri çalışma ledi vardır, Altı adet kumanda klamensinden , start , stop , ileri - geri ve hız ayar potansiyometresi baglantısı yapılarak cihaz çalıştırılabilir. Ayrıca potansiyometre yerine 0-5 Volt harici voltaj yada 0- 20 mili amper akım bilgisi vererekte hız ayarı yapılabilir. 16 Khz çalışma frekansında lineer olarak hız ayarı yapar.

Miktarlı ihtiyaçlarda 24 volt 10 Amper DC sürücü modelimizde 70 YTL ye inen fiyatlar söz konusudur.

Kullanım yerleri yanlızca elektrikli araçlar ve DC motor larla sınırlı değildir. elektrikli frenler için fren kontrolünde uygulamalarımız vardır. Gergi kontrol cihazından gelen 0-5 volt kumanda bilgisi ile calısan uygulamalarda da kullanılmaktadır. Deniz araçlarında , Elektrikli bisiklet uygulamasında kullanmakta olan muşterilerimiz vardır. Tekerlekli sandalye için uygulama denemeleri yapılmıştır. 

Değişik ürün düşüncesi olan kişiler için miktarlı bir istek söz konusu ise istenilen özelliklere uygun sürücü yapabiliriz. Ama bu bir veya bir kaç  adet cihaz için olacaksa bunu proje bedeli talep ederek yapabiliriz.


   Elektrikli bisiklet gaz kolu ile hız ayarı yapılır.

Akü çalışma voltajlarını kontrol ederek akünün sağlıklı olarak kullanılmasını temin eder. Motor akımı sürekli kontrol altında tutulur ve böylece hem motorun aşırı yüklenmesi önlenir hemde akünün kullanım süresi optimizasyonu sağlanır. Frenli motorlar için motor freni açma rolesi mevcuttur.

Mikroişlemci kontrollü olarak imal edilen cihazlarımızda,ayar trimpotları ile ayarlanabilen hızlanma ve yavaşlama süresi ayarı , minimum ve maksimum hız limiti ayarları vardır. kumanda klamensinden , start , acil stop , hız ayar potansiyometresi baglantısı yapılarak cihaz çalıştırılabilir. Ayrıca potansiyometre yerine 0-5 Volt harici voltaj yada 0- 20 mili amper akım bilgisi vererekte hız ayarı yapılabilir. 16 Khz çalışma frekansında lineer olarak hız ayarı yapar. Fiyat konusunda da avantajlı rakkamlarımız vardır. Ozellikle elektrikli bisiklet imalatında miktarlı alımlarda cazip fiyat teklifleri sunmaktayız.

Elektrikli araç imalatı düşünen müşterilerimiz için özel tasarımlar yapmaktayız. ( Dijital hız göstergesi , akü seviye göstergesi , muşteri aracına göre sürücü imalatı ) Yeni ve müsteriye özel ürün konusunda kriterimiz üretim miktarlarının yeterli seviyede olmasıdır. Az miktarlı üretim için AR - GE maliyetlerini ürüne yansıtmak ürün fiyatını arttırmaktadır.

 

 


   Elektrikli araba sürücü gaz kolu ve fren kolu.


    gaz kolu